Haber

Kızı Ortaya Çıktı! Müge Anlı’da Kızını Arayan Baba Yayından Sonra İntihar Etti

Yaklaşık bir aydır kayıp olan 21 yaşındaki kızı Rukiye Çağana’yı Müge Anlı’da arayan baba Mehmet Hanefi Çağana intihar etti. Bu haberin ardından Mehmet Hanefi Çağana’nın kayıp kızı Rukiye canlı yayına katıldı. Rukiye, ‘Kendi hırsından beni öldüremediği için kendini öldürdü’ dedi. dedi.

Günlerdir 21 yaşındaki kızı Rukiye Çağana’yı arayan Mehmet Hanefi Çağana, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında intihar etti.

Programda Müge Anlı, Rukiye’nin evinin penceresinden ‘Beni burada zorla tutuyorlar’ notu attığını söyledi.

Rukiye’nin annesi, işvereninin imam nikahlı eşinin kızını arayıp tehdit ve küfürler savurduğunu söylerken, Rukiye’nin patronuyla ilişkisi olduğu iddia edildi.

Patron Mikail’in yasaklı unsurdan cezaevinde olduğu öğrenilince baba Mehmet Hanefi Çağana, Mikail’in kızını kurye olarak kullandığını ve elinde çok fazla yasaklı madde bulunduğunu gözyaşları içinde itiraf etti.

Bu yayının ardından Müge Anlı, Rukiye’nin karakola gittiğini açıklayarak, “Ben hayattayım, beni kimse kaçırmadı” sözü verdi.

Daha sonra Rukiye’nin arkadaşları, ailesinin Mikail’le birlikte olduğunu öğrenince gebelik testi yaptırmak istediğini ve bu nedenle evden kaçtığını iddia etti. Peder Mehmet bu testten haberi olmadığını belirtti.

Yayına giren Rukiye, babasının kendisini kemerle dövdüğünü ve ağabeyinin ölümle tehdit ettiğini iddia etti. Ailemden uzakta daha güvendeyim” dedi.

Bu yayının akşamı Arnavutköy Merkez Mahallesi Zülal Sokak’ta bir evde silah sesi duyulması üzerine olay yerine giden polis ve sağlık ekipleri Mehmet Hanefi Çağana’nın cansız bedenine ulaştı.

Müge Anlı da Mehmet Hanefi Çağana’nın vefat ettiğini yayından duyurdu. Rukiye de perişan halde canlı yayına katıldı.

“Buraya gelmeseydim bugün ölümümü haber alacaktınız. O tüfek de kafama isabet etti. Her olayda bu silah gündeme geldi. 33 gündür her şeyi biliyordu ama neden dün kendini öldürdü? Çünkü o öldü.” beni kendi yöntemiyle aramaya çalıştı. Beni kendi yöntemiyle bulsaydı ölmüştüm. Beni kendi açgözlülüğünden öldüremediği için kendini öldürdü.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu