Haber

Tuzla Belediyesi Konut Siteleri Masasını Hizmete Açtı

Tuzla Belediyesi, Tuzla’daki konut sitelerinin tek çatı altında toplanması amacıyla hayata geçirdiği ‘Tuzla Toplu Konut Masası’ için çalışmalara başladı. Siteler Masası yetkilileri tarafından yapılan ziyaretler ile yöneticiler, sitelerde yaşanan sorunları ilgili yetkililere aktarma imkanı bulmaktadır.

Tuzla Belediyesi, Tuzla’daki toplu konutları tek çatı altında toplamak ve siteler, konutlar ve belediye birimleri arasında doğrudan bağlantı sağlamak amacıyla ‘Konut Siteleri Masası’nı açtı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı öncülüğünde hayata geçirilen Tuzla Toplu Konut Masası, ilçedeki toplu konutların sorunlarının çözümü için çalışma başlattı. Yetkililer, Tuzla’daki tüm siteleri tek tek ziyaret ederek bank, oyun alanı, çöp kutusu, otobüs durağı gibi alanlarda eksik olan veya deprem riski oluşturan sorunları tespit ederek değerlendirerek geri bildirimde bulunuyor.

“GÜZEL İŞ”

Tuzla Dumankaya Adres Lobi Siteleri Yönetim Kurulu Başkanı Salim Öztürk, uygulama ile yetkililerle birebir görüşme fırsatı bulmanın güzel olduğunu belirterek, “Taşınan sitelerle ilgili çalışmaları destekliyorum. Tuzla Belediyesi tarafından ortaya çıkan ve çok güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’dan özellikle destek aldık, “Herkese teşekkür ediyorum. Çocuk oyun alanından çöp kutusuna kadar sahalarımızdaki tüm eksikliklerle ilgili halkımızın isteği doğrultusunda her türlü desteğin sağlanacağını ve bunların halkımıza keyifli bir hizmet olacağını düşünüyorum” dedi.

gursuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu